Ponuka služieb pre domácnosti

Neobmedzená zábava


3D domáce kino Projektory sú dobre známe z firemných zasadačiek či učební. Dnes ich ale čoraz častejšie vyhľadávajú aj filmoví nadšenci. Vďaka vysokému Full HD rozlíšeniu a podpore 3D totiž počas premietania ponúknu kinofilmový pocit a atmosféru ako v kine. Nič sa nevyrovná magickému obrazu pri sledovaní skvelého filmu na veľkom plátne. Nami ponúkané projektory pre domáce kiná od spoločností Hitachi, Panasonic a Vivitek boli navrhnuté tak, aby vytvorili realistické domáce kino so živými detailmi, farbami a kontrastom.

Stále viac filmov a počítačových hier je vytvorených 3D technológiou. Na tento fakt reaguje čoraz viac výrobcov zobrazovacích zariadení. Ak ste však mali možnosť vidieť 3D v kine a na televíznej obrazovke, tak viete, že je to rozdiel. Na veľkom plátne v kine je priestorový obraz oveľa prirodzenejší. Objekty pred vás z plátna doslova vystupujú, takže máte naozaj pocit, akoby ste sa ich mohli dotknúť. Naproti tomu, aj väčšia televízna 3D obrazovka má svoje obmedzenia a priestorový vnem pripomína skôr pohľad do okna alebo akéhosi akvária, kde sa odohráva celý dej. Nie je to ten skutočný 3D vnem. Najlepšie kino sa dá dosiahnuť na veľkom plátne s dobrým projektorom.

Audiovizuálna zábava nie sú pre nás len špičkové produkty, kvalitné projektory, receivre pre domáce kino, stereo systémy a reproduktorové zostavy, ale predovšetkým ich zlúčenie do zostáv, presne zodpovedajúcich požiadavkám a želaniam zákazníkov. To všetko s cieľom ponúknuť a dodať zážitok z najlepšieho obrazu a zvuku.

Spoločnosť F.A.T. stavia na profesionálnom prístupe, špičkových službách a dlhodobom vzťahu so zákazníkmi. Orientujeme sa na kvalitu a náročných klientov. Popri produktoch strednej triedy so skvelým pomerom ceny a výkonu ponúkame aj exkluzívne modely najvyššej triedy. Po dohode s klientom zastrešíme okrem dodania techniky aj montáž, inštaláciu a zaškolenie obsluhy.

Ak máte vážny záujem o naše služby, kontaktujte nás, prípadne vyplňte objednávkový formulár. Na základe Vašej požiadavky pre Vás vyhotovíme nezáväznú ponuku, v ktorej popíšeme jednotlivé možnosti realizácie Vašich predstáv.


3D domáca projekciaPonuka komplexných audiovizuálnych 3D projekčných riešení na kľúč podľa Vašich predstáv a želaní, doprajte si doma 3D kino pre Vašu okamžitú a neobmedzenú zábavu.

Kontaktujte nás