Služby pre firmy

Pre našich zákazníkov ponúkame komplexný balík služieb šitý na mieru.


firmené riešenia

Analýza nákladov

Spoľahnite sa na našich odborníkov a nechajte si poradiť ako minimalizovať mesačné náklady na prevádzku výpočtovej techniky. Vieme že výpočtová technika je neodmysliteľnou súčasťou každej firmy a aj preto sa snažíme vyšpecifikovať riešenia, ktoré majú priaznivý vplyv na celkové náklady potrebné na prevádzku firmy od minimalizácie energetickej náročnosti až po minimalizáciu financií za služby alebo spotrebný materiál. Podrobnejšie informácie nájdete tu.


Poradenstvo pred kúpou počítačového vybavenia

Pred kúpou Vám radi poradíme, aké riešenia by boli pre Vás najvhodnejšie. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti veľkoobchodu Vám vieme dodávať plnohodnotné kancelárske počítače už od 150 € a to vrátane operačného systému!


Servis

Našim zákazníkom poskytujeme nadštandardný záručný servis, samozrejmosťou je aj poskytovanie pozáručných opráv výpočtovej techniky a to aj na počítače, ktoré ste nekúpili u nás. V prípade problémov sa na nás môžete obrátiť a my Vám ich pomôžeme expresne vyriešiť 24 hodín denne, 7 dní v týždni.


Bezpečnosť

Myslíme dopredu a vieme Vám poradiť ako sa vyvarovať problémom ktoré sa môžu pri pravidelnom používaní výpočtovej techniky udiať. Ponúkneme Vám riešenia ktoré ochránia vaše citlivé dáta proti strate alebo odcudzení.


Záchrana dát

Taktiež sa venujeme záchrane dát z poškodených pamäťových médií. V prípade napadnutia Vášho počítača vírmi, spyware-om, malware-om a iným škodlivým software-om Vám samozrejme pomôžeme vzniknuté problémy odstrániť a taktiež Vás pripravíme na to, aby ste sa podobným problémom do budúcna vyvarovali.


Siete a ich konfigurácia

Medzi naše služby patrí samozrejme aj nastavenie a budovanie sietí, či už káblových alebo bezdrôtových, prípadne kombinovaných. Taktiež vieme vyriešiť vzniknuté problémy, ktoré môžu v počítačových sieťach nastať.


Starostlivosť po predaji

O počítačové vybavenie zákazníka sa radi postaráme aj po predaji a to pravidelnou kontrolou a profylaktikou (vyčistením)- či už softwarovou alebo hardwarovou. Pravidelná profylaktika zabezpečí dlhšiu životnosť, plynulejší chod počítača a zníži hlučnosť a tým aj väčšiu efektivitu práce a lepšiu návratnosť investície.


V našej ponuke nájdete mnoho ďalších služieb ktoré Vám pomôžu zvýšiť efektivitu využívania výpočtovej techniky vo vašej spoločnosti a o ktorých Vám radi poskytneme informácie, stačí nás kontaktovať.