Ponuka služieb pre školy a vzdelávacie inštitúcie

Vážený pán riaditeľ / Vážená pani riaditeľka


interaktívna tabuľa Spoločnosť F.A.T. je stabilným dodávateľom interaktívnej, prezentačnej a výpočtovej techniky pre základné a stredné školy. Ako jediný prichádzame s ponukou väčšiny popredných výrobcov interaktívnej, prezentačnej a výpočtovej techniky určenej pre školstvo. Máte jedinečnú možnosť vybrať si to najlepšie zo sveta IT technológii určených pre vzdelávanie, na mieru pre Vašu školu.

Sme autorizovaný predajca všetkých značiek ktoré ponúkame. Nájdete u nás najmodernejšie interaktívne technológie z produktového portfólia spoločností AVer, Avtek, eInstruction, EPSON, Hitachi, Panasonic, Promethean a Vivitek. S výrobcami výpočtovej techniky Fujitsu, Hewlett-Packard ale aj slovenským Digiprom sme v priamom partnerstve. Našu ponuku sme rozšírili aj o kvalitnú japonskú tlačiarenskú techniku Konica-Minolta ktorá si našla uplatnenie hlavne v školstve.

Na všetky produkty je u nás minimálne dvojročná záruka, častokrát vieme v rovnakej cene zabezpečiť na vybrané produkty aj trojročnú záruku a pre školy dokonca aj päť rokov pri splnení niekoľkých podmienok, samozrejme v nezmenenej obstarávacej cene.

Nato, aby mohla technika na školách spoľahlivo plniť svoj účel, je samozrejmé disponovať potrebným softvérom, aj preto spoločnosť F.A.T. ako partner Microsoft Authorized Education Reseller, ponúka školám možnosť zakúpenia cenovo dostupných školských multilicencií kancelárskych balíkov a výhodných operačných systémov.

Naši školení odborníci Vám radi vysvetlia, odprezentujú, prípadne ponúknu možnosť naživo si odskúšať nami ponúkanú interaktívnu, prezentačnú a výpočtovú techniku, ktorú plánujete zakúpiť do Vašej školy. Preto neváhajte a dohodnite si s nami osobné stretnutie ešte dnes.


Pre školy, ktoré sa rozhodnú pre spoluprácu s nami, poskytujeme nasledujúce služby:


Bezproblémový servis pre školy

Každú reklamáciu riešime v predstihu, aby ste Vy boli čo najkratšie bez reklamovaného výrobku. Aj preto sa na nás školy radi obracajú opätovne.

Bezplatný dovoz kuriérskou službou do 24 hod.

Objednávky tovaru, ktorý je na sklade, expedujeme okamžite, takže tovar je nasledujúci deň u Vás zdarma. Pokiaľ sa jedná o väčšie množstvo tovaru, dovezieme vám ho osobne do 48 hod. v celej SR.

Softvérové vybavenie pre školy

Poskytujeme rozsiahlu ponuku interaktívneho a edukačného softvéru pre školy a to aj vo forme cenovo dostupných multilicencií (Microsoft Windows 8, Microsoft Office Standard 2013,...).

Montáže, inštalácie a zaškolenie pedagógov

Naša časť obchodu nekončí len predaním výrobku do školy, zabezpečujeme tiež montáž zariadení priamo do Vašich učební, inštaláciu softvéru do Vašich zariadení a profesionálne zaškolenie pedagógov.

Slovenská lokalizácia

Napriek tomu, že naše výrobky majú pôvod zo všetkých krajín Európy, dodáme vždy tovar plne lokalizovaný pre slovenského užívateľa. Pri všetkých interaktívnych tabuliach je priložený vždy slovenský užívateľský softvér a slovenské manuály.