HP Renew program

Produkty HP Renew - kvalitné výrobky za najnižšie ceny


HP Renew HP Renew Program ponúka kompletné portfólio produktov HP za bezkonkurenčné a atraktívne ceny. Záruka na produkty HP Renew je rovnaká ako na všetky nové produkty HP, no ich cena je podstatne nižšia.

Sme schopní ponúknuť najmodernejšie technológie z viac ako 80% produktového portfólia spoločnosti HP ponúkaného za posledných 12 mesiacov. Produkty Renew majú pôvod zo všetkých krajín Európy. Ich cena je nižšia, nakoľko sa jedná o produkty z nadbytočných skladových zásob, prebytkov z výroby HP alebo z výstavných modelov. Spoločnosť HP spustila program HP ReNew pred viac ako 25 rokmi za účelom podpory predaja produktov, ktoré by inak nebolo možné predať počas ich doby životnosti. Produkty zaradené do HP ReNew ponúka spoločnosť HP prostredníctvom HP ReNew partnerov zákazníkom, pre ktorých je dôležitá kúpna cena produktu.


Detaily HP Renew


Pôvod HP Renew produktov

Produkty zaradené do HP ReNew programu pochádzajú najmä z nepredaných zásob tovaru zo skladov HP, od veľkých distribútorov, alebo boli krátkodobo využívané spoločnosťou HP na predvádzacie účely v rámci predvádzacích centier HP.

Proces ReManufakturizácie

Každý výrobok pochádzajúci z HP ReNew programu nesie garanciu kvality spoločnosťou HP a je označený textom „Remanufactured by HP“ Pri procese ReManufakturizácie je každý výrobok dôkladne hardvérovo pretestovaný, má preinštalovaný operačný systém, skontrolované resp. doplnené príslušenstvo a je znovu zabalený do originálnej HP ReNew škatule.

Lokalizácia HP Renew výrobkov

HP ReNew svojim pôsobením zastrešuje celú Európu a ponúka zákazníkom aj výrobky, ktoré nikdy neboli priamo určené pre náš trh. Z tohto dôvodu môže byť klávesnica v inej ako slovenskej jazykovej lokalizácii. F.A.T. Vám však túto klávesnicu môže zaobstarať o postarať sa aj o jej rýchlu výmenu.

Záruka a servis

Záruka poskytovaná spoločnosťou HP na každý produkt HP ReNew je 12 mesiacov. Produkty pochádzajúce z HP ReNew, ktoré sa bežne predávajú u nás, je možné záručne aj pozáručne servisovať v ktoromkoľvek autorizovanom servisnom stredisku HP. Záručný a pozáručný servis na všetky HP ReNew produkty zabezpečuje priamo F.A.T. Záručná doba na produkty HP ReNew predávané v F.A.T. je 24 mesiacov.Kľúčové výhody HP Renew


Originálna kvalita a spoľahlivosť HP
Široké portfólio výrobkov
Najnovšie technológie HP
Kompletná HP záruka, servis a podpora
Viac ako 80% modelov má menej ako 12 mesiacov od uvedenia na trh
Vynikajúci pomerom cena/výkon
Rovnaký výkon ako nové produkty
Bezkonkurenčné ceny