F.A.T. / Profil spoločnosti

Kto sme?

Spoločnosť F.A.T. sa špecializuje na služby a poradenstvo v oblasti IT, dodávky výpočtovej, interaktívnej a prezentačnej techniky a zabezpečenie objektov alarmom a kamerami. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti veľkoobchodu a maloobchodu vieme ponúknuť našim zákazníkom najširší výber zo sveta IT.

V našej ponuke nájdete aj počítače a notebooky z nadbytočných skladových zásob spoločnosti HP, ktoré ponúkame našim zákazníkom výrazne lacnejšie oproti konkurencii. Na celý sortiment poskytujeme nadštandardný balík služieb vrátane autorizovanej záručnej a pozáručnej podpory.

Kvalitu našich služieb a riešení zaručuje aj certifikácia našich technikov a obchodníkov oceňovaných spoločnosťami ako napríklad: Microsoft Certified Professional, Microsoft Authorized Education Reseller alebo HP Accredited Platform Specialist.

Návrhy riešení sú výsledkom úzkej kooperácie so zákazníkmi a pokrývajú oblasť od návrhu cez dodanie a následnú implementáciu priamo u zákazníkov.

Našimi hlavnými odberateľmi sú


Stredne veľké firmy

Požadujú komplexnú starostlivosť o výpočtovú techniku a údržbu počítačových sietí. Jedná sa väčšinou o subjekty, ktoré rozhodujú o vlastných finančných prostriedkoch a dávajú veľký dôraz na kvalitu pri zachovaní rozumnej ceny.

Základné a stredné školy

Potrebujú svoje multimediálne učebne vybaviť kvalitnou technikou, ktorá im bude spoľahlivo slúžiť po dobu niekoľkých rokov. Pri školách dbáme podľa možností najmä na postupné budovanie kvalitného technického zázemia každej školy, individuálne tak, aby žiaci mohli technicky rásť s dobou.

Domácnosti

Našu ponuku sme v poslednej dobe rozšírili aj pre domácnosti. Snažíme sa vyhovieť aj tým najnáročnejším predstavám a želaniam domácej zábavy. Na základe požiadaviek zákazníka vieme v každej domácnosti vybudovať plne vybavené audiovizuálne 3D domáce kino s využitím najnovších projekčných technológií.


6 kľúčových výhod spoločnosti F.A.T.


pôsobenie na celom území Slovenskej republiky
originálna kvalita a spoľahlivosť výrobkov
autorizovaný záručný aj pozáručný servis
najnovšie technológie ponúkané odborníkmi
odborne realizované inštalácie, montáže a školenia
bohaté referencie a skúsenosti